Serdecznie zapraszamy dzieci z terenu Gminy Mszana w wieku 7-14 lat na zajęcia wakacyjne w bibliotece pod hasłem „Wakacje z Fundacją JSW – z biblioteką multimedialne podróże małe i duże”.

Zajęcia w bibliotece w Mszanie będą odbywały się codziennie od 22 lipca do 05 sierpnia w godzinach od 9.00 do 12.00.

22 lipca zapraszamy na warsztaty „Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość w bibliotece”, które poprowadzi Karol Baranowski z Krakowa, bibliotekarz i pasjonat nowych technologii.

Codziennie prowadzone będą zajęcia literacko-plastyczno-ruchowe o szeroko pojętej tematyce związanej z podróżami. Będzie to połączenie dwóch opcji: tradycyjnej i nowoczesnej, ponieważ spotkania oparte będą z jednej strony o klasyczną literaturę podróżniczą oraz baśnie z różnych stron świata, a z drugiej o nowoczesne technologie i ich możliwości (wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość).

Aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo uczestnikom i prowadzącym zajęcia – wdrożymy konieczne procedury higieniczno-sanitarne, a spotkania będą organizowane na zewnątrz biblioteki, w specjalnie stworzonej „strefie chilloutu” z wygodnymi pufami i siedziskami. W przypadku brzydkiej pogody spotkania przeniosą się do biblioteki.

Obowiązują zapisy i kolejność zgłoszeń.
Na zajęciach w każdym z dni będzie mogło przebywać maksymalnie 12 dzieci. Zapisać można dziecko osobiście w bibliotece w Mszanie, mailowo lub telefonicznie biblioteka.mszana@onet.pl, tel. (32) 47-200-20.

ZAPRASZAMY!