Drodzy Czytelnicy!

Informujemy, że nasze biblioteki będą ponownie otwarte od 19 kwietnia 2021 r.

Biblioteka w Mszanie czynna:
poniedziałki – od 8.00 do 15.30
środy – od 10.00 do 17.00
piątki – od 8.00 do 15.30.

Biblioteka w Połomi czynna:
poniedziałki – od 8.00 do 15.00
wtorki – od 8.00 do 15.00
czwartki – od 10.00 do 17.00

Biblioteka w Gogołowej czynna:
wtorki – od 8.00 do 15.00
czwartki – od 10.00 do 17.00

Biblioteki będą działać w reżimie sanitarnym:
– punkty obsługi czytelników znajdują się przy wejściu do bibliotek,
– w punkcie obsługi może przebywać tylko 1 osoba,
– osoby oczekujące na obsługę pozostają na zewnątrz biblioteki z zachowaniem bezpiecznej odległości w kolejce,
– przed przyjściem do wybranej biblioteki wskazane jest telefoniczne lub elektroniczne złożenie zamówienia na zbiory oraz ewentualne umówienie odwiedzin na konkretny termin w celu uniknięcia kolejek.

Ponadto, czytelnicy korzystający z biblioteki zobowiązani są:
– do noszenia maseczek,
– dezynfekcji rąk w miejscach do tego wyznaczonych,
– zachowania 2 m odstępu pomiędzy osobami,
– nieużywania żadnych środków do dezynfekcji (np. wody, detergentów, alkoholu), które mogą zniszczyć wypożyczone zbiory.

Informujemy, że zwracane zbiory poddawane są kwarantannie, co gwarantuje bezpieczeństwo wypożyczanych zbiorów.

Wszystkie wprowadzone zasady mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno czytelnikom, jak i pracownikom.

Równocześnie informujemy, że w zależności od sytuacji epidemicznej oraz liczby zachorowań w naszym regionie decyzje o funkcjonowaniu biblioteki mogą ulec zmianie. Bieżące wiadomości będą publikowane na stronie internetowej i naszych kanałach społecznościowych.