Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym z nagrodami!

Hasło zakończonego właśnie Tygodnia Bibliotek brzmiało „Znajdziesz mnie w bibliotece”.  Na naszym facebooku pokazałyśmy skład naszego bibliotecznego zespołu i to, jak wygląda praca bibliotekarzy oraz co możecie znaleźć w naszych placówkach. Teraz zapraszamy do zabawy mieszkańców gminy.

Ogłaszamy konkurs fotograficzny pod nazwą „Znajdziesz mnie w bibliotece”, ale tym razem to my chcemy zobaczyć Was i Wasze domowe biblioteczki lub miejsca w których czytacie! (biblioteka może być więc tu szeroko rozumiana).

Czekamy na zdjęcia, na których uwiecznicie swoje księgozbiory i Was lub Wasze rodziny i przyjaciół przy czytaniu.

Fotografie w wersji elektronicznej (format jpg, co najmniej 2 MB) można przesyłać do Biblioteki do 06 czerwca 2021 r. na adres e-mail biblioteka.mszana@onet.pl

Do zdjęcia należy dołączyć skan wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do pobrania poniżej).

Najlepsze prace konkursowe zostaną nagrodzone i będzie można oglądać je na stronie i facebooku Biblioteki.

Formularz zgłoszeniowy_osoba dorosła_Konkurs_Znajdziesz mnie w bibliotece_2021

Formularz zgłoszeniowy_osoba niepełnoletnia_Konkurs_Znajdziesz mnie w bibliotece_2021

REGULAMIN_konkurs foto_Znajdziesz mnie w bibliotece

Źródło zdjęcia na plakacie: https://pl.freepik.com/zdjecia/ludzie’>Ludzie zdjęcie utworzone przez pressfoto