Od 28 czerwca przez okres całych wakacji możesz wypełnić obowiązek spisowy w trwającym Narodowym Spisie Powszechnym również w terenowych punktach samospisu w Połomi i Gogołowej. Do tej pory funkcjonował jeden punkt samospisu utworzony w Urzędzie Gminy w Mszanie.  W punktach tych stacjonować będą pracownicy urzędu – członkowie Gminnego Biura Spisowego, którzy pomogą Państwu w czynnościach spisowych.

Mamy nadzieję, że tworząc dodatkowe terenowe punkty samospisu w każdej miejscowości i eliminując przy tym bariery odległości i komunikacji z punktem w Urzędzie Gminy mieszkańcy chętnej i szybciej dokonają obowiązku spisowego. – Joanna Szymańska, sekretarz gminy

Punkty czynne będą:

Połomia

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Połomi – parter

każdy poniedziałek, godz. 12.00-17.00

Gogołowa

Filia Gminnej Biblioteki Publicznej – parter

każdy wtorek – godz. 10.00-15.00

Mszana

Urząd Gminy Mszana – parter,

od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania

W celu uniknięcia kolejek i dłuższego czasu oczekiwania mieszkańcy proszeniu są o umawianie wizyt w punktach na konkretną godzinę pod numerem telefonu 032 4759740.

Obowiązują nadal zasady reżimu sanitarnego.