#konkurs
#bookinabox

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie z nagrodami, pt. „BOOK IN A BOX, czyli KSIĄŻKA W PUDEŁKU”

Zasady konkursu:

🔶konkurs trwa od 23.04.2022 r. do 31.05.2022 r.
🔶konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Mszana (wraz z Rodzicami)
🔶 zadanie konkursowe polega na stworzeniu „book in a box, czyli książki w pudełku”
🔶 prace oceniane będą w kategorii indywidualnej (samodzielna praca dziecka/nastolatka) oraz zespołowej (rodzina)
🔶 o co chodzi? W pudełku (np. po butach) tworzycie przestrzenną „ilustrację” do ulubionej książki lub bajki