Z okazji Tygodnia Bibliotek na naszym profilu na Facebooku ogłosiliśmy konkurs z nagrodami na wideo-recenzję ulubionej książki.
Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Mszana i trwa od godz. 15:00 w dniu 10.05 do godz. 23:59 w dniu 20.05.2022 r.
Zasady konkursu:
  • zadanie polega na nagraniu filmiku-recenzji ulubionej książki
  • recenzent przedstawia się, podaje tytuł książki i mówi, dlaczego warto ją przeczytać :-) Co jest szczególnie interesujące? Co poleca, itp., itd. :-) Warto również pokazać okładkę książki :-)
  • wideo-recenzję oraz formularz zgłoszenia do konkursu (do pobrania tutaj: konkurs_formularz zgłoszeniowy_2022-05-22) należy wysłać w wymaganym terminie na maila: konkurs.biblioteka.mszana@onet.pl i czekać na wyniki konkursu :-)

Na FB przedstawiliśmy przykładową recenzję naszego małego Czytelnika Olafa (recenzja nie bierze udziału w konkursie).

Zapraszamy do zabawy!