Drodzy Czytelnicy, ogłoszono II etap łagodzenia obostrzeń związanych z COVID-19. Od 4 maja br. będą otwierane m.in. biblioteki publiczne. Oczywiście będzie to obwarowane odpowiednimi zasadami i wymogami bezpiecznej obsługi, koniecznymi dla zdrowia i ochrony nas wszystkich. Z tego powodu organizacja pracy naszych placówek ulegnie zmianie.

Po wejściu w życie odpowiedniego aktu prawnego i po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Wodzisławiu Śląskim, poinformujemy Państwa o konkretnej dacie otwarcia naszej biblioteki dla czytelników i o szczegółach związanych z organizacją jej działań.

Tymczasem już od 04 maja można do nas dzwonić i składać zamówienia na książki oraz uzyskać informacje o katalogu on-line, który niebawem dla Państwa uruchomimy.